Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Cofidis

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Internetové stránky společnosti Cofidis hned na první pohled upoutají svou jednoduchostí. Žlutá barva dodává stránkám svěží vzhled a vtipné je znázornění polohovatelného lehátka jako možnost snižování splátek podle vás.

Kromě obecných informací, které najdete na každé internetové stránce každé společnosti, naleznete na stránkách Cofidis sekci „nejčastěji kladené otázky“. Tam se dostanete na takové rozcestí, a to pro výběr vašeho správného směru. Máte tři možnosti a to podle toho, jestli chcete požádat o úvěr, už jste o úvěr pořádali, nebo jestli jste klientem společnosti Cofidis.

Další zajímavostí a hlavně dalším ulehčením pro všechny klienty Cofidis je možnost stáhnout a vytisknout si všechny potřebné dokumenty, od formuláře, přes vzory smlouvy až po všeobecné podmínky.

U Cofidis můžete získat i kartu, abyste měli své peníze vždy u sebe a kdykoliv k dispozici.

Úvěr od Cofidis je založen na bázi revolvingového úvěru, což znamená, že každou pravidelnou splátkou zvyšujete finanční rezervu k opětovnému čerpání. Peníze z vašich splátek si tak můžete znova kdykoliv půjčit. Je tak specifickým druhem úvěru, který se dá přirovnat k půjčce.

Pokud vám ale revolvingový úvěr nevyhovuje, můžete si vzít i normální klasický úvěr. Musíte však předem uvést, na jakou konkrétní věc peníze potřebujete a později to musíte také řádně doložit.

Pokud vám ale ani tento úvěr nevyhovuje, je tu ještě další možnost a to v úvěru na cokoliv. Nabízí výhody v podobě nízkých splátek a tím, že nemusíte dokládat, na co jste zapůjčené peníze využili.

Stránky jsou to sice přehledné, přijde mi ale, že je tam poněkud málo informací. Ať kliknete na cokoliv, 5 ikonek vlevo se nemění a pořád vidíte stejné nabídky informací s nadpisem „nepřehlédněte“. To mi na vzhledu poněkud vadí. Jak se říká: vždy je co vylepšovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose