Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Wüstenrot

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Dnes jsem se zaměřila na bankovní služby společnosti Wüstenrot.  Úročení u spořicího účtu Wüstenrot záleží na výši zůstatku. Při zůstatku od 30 000Kč do 3 mil. společnost nabízí úrokovou sazbu ve výši 2,5 % p. a. ročně a to na celou částku. Při nižších zůstatcích je pak úroková sazba pouze 0,1 p. a. ročně.  Výhodou spořicího účtu však je, že nemusíte vést běžný účet u Wüstenrot hypoteční banky a dokonce ani nemusíte měnit svoji stávající banku. Pokud se obáváte poplatků, tak už nemusíte. V přehledné tabulce se dozvíte, že založení účtu, jeho vedení, zrušení i další služby jsou zdarma.

Na stránkách si váš čistý výnos můžete spočítat pomocí spořící kalkulačky. Do ní stačí zadat výši vkladu, výši fixované částky, dále pak délku fixace a to je vše. Pod těmito výpočty naleznete přehledný výpis vašeho čistého výnosu. Jednoduché.

Wüstenrot nabízí taky možnost termínovaného vkladu s úrokem až 2,9%. Stejně, jako u spořicího účtu, nulové poplatky a navíc možnost vše sjednat přímo z toho místa, kde právě sedíte-online z pohodlí vašeho domova. Pro založení termínovaného vkladu je však nutné mít u Wüstenrot hypoteční banky založený běžný účet, který si můžete založit zdarma. Termínovaných vkladů si můžete založit kolik chcete. Pojmenovat je můžete například „Na dovolenou“, „Na nové auto“ apod.

Dalším produktem Wüstenrot je hypoteční úvěr, který vám nabízí garantovanou výši sazby 3,49% p. a.

Hypotéky jsou rozděleny na hypotéku bez příjmů, hypotéku na pronájem, hypotéku na domácnost a na hypotéku na cokoliv. Mě zaujala ta „na cokoliv“. Částku můžete využít bez omezení, můžete si ji vzít v kombinaci s Wüstenrot hypotékou, ale není to podmínkou. U hypotéky na cokoliv je nižší úroková sazba než u běžných spotřebitelských účtů. Minimální výše úvěru je 150 000 Kč, maximální je pak limitována dvěma faktory-70% procenty zástavní hodnoty stanovené bankou a schopností úvěr splácet.

Co mě velmi zaujalo, je slovník, ve kterém najedete seznam všechno pojmů. Nemůže se tedy stát, že byste něčemu nerozuměli, nebo že byste si pojmy museli hledat na internetu.

Kdybych měla celkově shrnout přehlednost stránek, jejich kvalitu a obsah, tak určitě musím kladně hodnotit, že neobsahují žádné nežádoucí reklamy či vyskakovací okna, která velmi ruší. Jednoduchý a velmi přehledný systém stránek určitě neurazí a každý zde rychle najde to, co zrovna hledá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose