Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Home Credit

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Hned na úvodní stránce společnosti Home Credit naleznete přehlednou tabulku, kolik budete splácet, pokud si půjčíte takovou a takovou částku. Je to výhodné hlavně pro ty, kteří si pouze porovnávají různé nabídky od různých společností a nebaví je zdlouhavě hledat v sekcích nebo si to dokonce ručně počítat. Kouknete a vidíte. Hned pod tabulkou, podotýkám, že jsme pořád na hlavní stránce, která se vám otevře jako první, jsou nejčastěji kladené otázky. To je také určitě dobrý nápad. A nakonec, v pravé části stránky najdete takový menší formulář pro případ, že zrovna nemáte čas na zavolání operátorovi. Stačí zadat pár svých údajů a operátor se ozve vám.

Když se dáte na průzkum webových stránek, po levé straně se vám bude pořád zobrazovat lišta s nabídkou pomoci a možnostmi jak pomoc využít. Zezačátku to nijak nevadí, po chvíli ale začne být trochu otravné, jak se lišta pohybuje spolu s kolečkem vaší myši.

Mimo jiné obecné informace o různých úvěrech, najdete na stránkách Home Credit také zajímavé informace o tom, co je dobré vědět, než si vezmete úvěr. Najdete tam například důležité informace o tom, na co si dát pozor při čtení smlouvy či podle čeho si ze široké nabídky vybrat ten pravý úvěr.

Webové stránky nabízejí také možnost stáhnutí základních dokumentů, jako podmínky k půjčkám, informace o pojištění týkají se půjčky nebo různé formuláře k potvrzení vašich příjmů nebo například o změně vašich údajů. Pokud jste laik v tomto oboru, najdete tu návod na sjednání půjčky i návod na splácení.

Stránky Home Credit nijak neurážejí. Jsou přehledně vytvořené, mají potřebné informace pěkně uspořádané. V záhlaví stránky je vyhledávač pro snadnější vyhledání informací, jediné co bych vytkla je ta pohyblivá lišta s nabídkou pomoci, je to ale jen malý nedostatek, který se dá přehlédnout.

Hodnocení redakce
Přehlednost webu
Spolehlivost
Výše půjčky
Jednoduchost získání
Hodnocení průměrné
Přehlednost webu Nehodnoceno
Spolehlivost Nehodnoceno
Výše půjčky Nehodnoceno
Jednoduchost získání Nehodnoceno
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose