Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Home Credit

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Hned na úvodní stránce společnosti Home Credit naleznete přehlednou tabulku, kolik budete splácet, pokud si půjčíte takovou a takovou částku. Je to výhodné hlavně pro ty, kteří si pouze porovnávají různé nabídky od různých společností a nebaví je zdlouhavě hledat v sekcích nebo si to dokonce ručně počítat. Kouknete a vidíte. Hned pod tabulkou, podotýkám, že jsme pořád na hlavní stránce, která se vám otevře jako první, jsou nejčastěji kladené otázky. To je také určitě dobrý nápad. A nakonec, v pravé části stránky najdete takový menší formulář pro případ, že zrovna nemáte čas na zavolání operátorovi. Stačí zadat pár svých údajů a operátor se ozve vám.

Když se dáte na průzkum webových stránek, po levé straně se vám bude pořád zobrazovat lišta s nabídkou pomoci a možnostmi jak pomoc využít. Zezačátku to nijak nevadí, po chvíli ale začne být trochu otravné, jak se lišta pohybuje spolu s kolečkem vaší myši.

Mimo jiné obecné informace o různých úvěrech, najdete na stránkách Home Credit také zajímavé informace o tom, co je dobré vědět, než si vezmete úvěr. Najdete tam například důležité informace o tom, na co si dát pozor při čtení smlouvy či podle čeho si ze široké nabídky vybrat ten pravý úvěr.

Webové stránky nabízejí také možnost stáhnutí základních dokumentů, jako podmínky k půjčkám, informace o pojištění týkají se půjčky nebo různé formuláře k potvrzení vašich příjmů nebo například o změně vašich údajů. Pokud jste laik v tomto oboru, najdete tu návod na sjednání půjčky i návod na splácení.

Stránky Home Credit nijak neurážejí. Jsou přehledně vytvořené, mají potřebné informace pěkně uspořádané. V záhlaví stránky je vyhledávač pro snadnější vyhledání informací, jediné co bych vytkla je ta pohyblivá lišta s nabídkou pomoci, je to ale jen malý nedostatek, který se dá přehlédnout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose