Nebankovní Půjčka

Feed Rss

mBank

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Rudá barva, která doprovází celé oficiální stránky mBanky, vás určitě nenaštve, ani nijak nepopudí. Přehledný vzhled vás naopak velmi potěší a vy tak hned můžete začít hledat vše potřebné.

mBank je bankovní společnost nabízející mimo jiné i půjčky nebo hypotéky. Hypotéky různých typů-hypotéku na koupi nemovitosti, na výstavbu či rekonstrukci, na vypořádání, konsolidaci, či jenom tak, neúčelově bez udání důvodu. Výše nabízených hypoték se liší v souvislosti na typu hypotéky. U neúčelové hypotéky je možnost vyřídit hypotéku do výše 30% hodnoty zástavní nemovitosti bez nutnosti potvrzení příjmů. Hypotéku na vypořádání, například s třetí osobou, si můžete vzít až do 80% LTV (poměr úvěru k zástavní hodnotě nemovitosti-př.:100%LTV= 100%hypotéka).

Jak jsem již říkala, mBank nabízí i půjčky ve výši od 10 000Kč do 500 000Kč. Funguje to tak, že si u mBank (pokud ještě nemáte) otevřete konto. Půjčku si klidně sjednáte od vás z domova, práce či na návštěvě a zabere to jenom chvilku. Online proces schvalování zabere jenom pár minut, pracovníci vám připraví smlouvu a stačí, když ji potvrdíte autorizační SMS, která vám hned poté přijde. V tom okamžiku vám budou peníze převedeny na váš účet u mBank a vy s nimi můžete hned nakládat podle svého.mBank nabízí také výhody v bezplatném vedení účtu, bezplatném předčasném splacení či za elektronické výpisy, které vám bude banka posílat na mail.

Samozřejmě tu nechybí ani kalkulačka, kde si můžete přesně spočítat vaše měsíční splátky, ani tu nechybí dokumenty ke stažení a nejčastější otázky a následné odpovědi na ně, což už by měl být základ každých oficiálních stránek bankovních i nebankovních společností. Co se ale na jiných stránkách nevidí, jsou zásady bezpečnosti, kde vás vyzívají hlavně k opatrnosti a obezřetnosti, jste-li opravdu na oficiálních stránkách mBank. Také se dozvíte, že nemáte nikomu sdělovat heslo, že operátoři mBank se na něj nikdy ptát nebudou a další informace o tom, jak chránit své osobní údaje.

Hodnocení redakce
Přehlednost webu
Spolehlivost
Výše půjčky
Jednoduchost získání
Hodnocení průměrné
Přehlednost webu Nehodnoceno
Spolehlivost Nehodnoceno
Výše půjčky Nehodnoceno
Jednoduchost získání Nehodnoceno
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose