Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Česká pojišťovna

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Česká pojišťovna nabízí mimo pojištění také možnost hypoték. O stránkách České pojišťovny se nemusíme vůbec bavit, jejich styl je jednoduchý a přehledný, informace jsou srovnané, je jich dostatek a stránky obsahují vše, co je důležité.

Hypotéka od České pojišťovny má několik variant. Můžete si vzít účelovou hypotéku, ta je většinou na koupi nemovitosti, na rekonstrukci, nebo na vypořádání majetkových vztahů k nemovitosti. Neúčelová hypotéka neboli americká hypotéka, což je vlastně takový neúčelový úvěr, který je zajištění zástavním právem k nemovitosti. Další variantou je předhypoteční úvěr, ten je vhodný k privatizaci obecního bytu. Pak tu máme ještě účelovou hypotéku naruby, což je vyřízení úvěru bez vybrané nemovitosti a jako poslední varianta hypotéky je hypotéka bez nutnosti prokazování příjmu.

Výše hypotéky se pohybuje od minimálně 300 000Kč a její maximální výše je odvozena od rozsahu investice a schopností hypotéku splácet. Doba splatnosti je ale poměrně vysoká, podle výše hypotéky to může být až 30 let. K vyřizování hypoték je potřeba doložení o příjmu (kromě hypotéky bez nutnosti prokazování příjmu), dále pak ocenění nemovitosti znalcem. Další potřebné informace vám sdělí specialisti, kteří vám po zadání údajů klidně zavolají zpět, až se vám to bude hodit.

Samozřejmostí je hypoteční kalkulačka, díky níž si můžete snadno vypočítat výši měsíční splátky. Stačí zadat hodnotu nemovitosti, výši vašich vlastních zdrojů v investičním záměru, jak dlouho byste chtěli hypotéku splácet, období, při kterém se nebude měnit úroková sazba a váš měsíční příjem v domácnosti. Zkusila jsem to s hypotékou na 1 000 000Kč. Jako vlastní prostředky jsem vložila 100 000Kč, dobu splatnosti jsem dala na 20 let. Fixaci úrokové sazby na 3 roky a příjem v domácnosti na průměrných 30 000Kč. V těchto parametrech by měsíční splátka činila 6 054Kč.

Jak už jsem říkala, stránky České pojišťovny jsou rozhodně pěkně upravené, přehledné a s dostatkem informací pro své klienty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose