Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Gepard finance

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Stránky Gepard finance mají příjemný zelený odstín a jsou velmi moderně zařízené. Přehlednost je také jejich velikým plusem, po estetické stránce proto není co vytknout.

Firma se pyšní také tím, že vám dokáže najít tu nejvýhodnější a nejlepší hypotéku na míru. Gepard finance má spoustu hypotečních makléřů, kteří vám rychle a zcela zdarma najdou hypotéku přímo pro vás. Díky velikosti společnosti také získáte různé výhody pro vaši hypotéku a individuální komfort při jejím sjednávání.

Jako skoro všude, i zde se hypotéky dělí na účelové a neúčelové. Ty neúčelové jsou nejjednodušší, jde totiž o hypotéku, kterou můžete využít na cokoliv. Banky tyto půjčky berou jako méně rizikové, sjednávání je proto jednodušší a úrokové podmínky jsou výhodnější než u jiných hypoték. Účelové půjčky jsou vlastně půjčování peněz na něco, co předem víme.  Především je to na koupi či rekonstrukci bytu nebo domu, na vypořádání dědictví, dostavbu, přístavbu, modernizaci či opravu.

Výše hypotéky záleží především na hodnotě nemovitosti, kterou dáváte do zástavy, ale také zaleží na vašich příjmech, ze kterých budete hypotéku splácet. Doba splácení záleží hlavně na věku nejmladšího, případě nejstaršího žadatele. Minimální doba pro splacení hypotéky je 5 let, maximální pak 30 s ohledem na to, že nejstarší, nebo naopak nejmladší žadatel musí svoji hypotéku splatit do 70 let věku.

Vyřízení půjčky trvá přibližně 3-6 týdnů, z čehož je nejhlavnější příprava podkladů. Ta záleží hlavně na vás, a pokud půjde vše bez problémů, lze podklady připravit během 1-2 týdnů. Pak následuje další krok, a to je schvalovací řízení. Během něho se vyřizují všechny vaše podklady a v případě schválení se pro vás připravují smluvní dokumenty. Tento proces trvá většinou do 2 týdnů. No a posledním krokem je už jenom splnění podmínek daných smlouvou a můžete hypotéku čerpat.

Gepard finance je vlastně takovým spojovníkem mezi vámi a bankami, v případech vaší žádosti o hypotéku.

Hodnocení redakce
Přehlednost webu
Spolehlivost
Výše půjčky
Jednoduchost získání
Hodnocení průměrné
Přehlednost webu Nehodnoceno
Spolehlivost Nehodnoceno
Výše půjčky Nehodnoceno
Jednoduchost získání Nehodnoceno
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose