Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Profi credit

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Sponzorované odkazy: 

Profi credit je společnost zabývající se půjčkami a úvěry.  Jejich stránky jsou přehledné, s dostatkem informací a jejich přehledným uspořádáním.

Hned jako první svůj produkt nabízejí zaměstnanecký úvěr. Ten je určen především pro lidi se stálými příjmy, nebo pro důchodce pobírající invalidní důchod, můžou si ho ale sjednat i maminky na mateřské dovolené či pobírající rodičovský příspěvek. Zaměstnanecký úvěr je ale vhodný hlavně pro ty, kterým nevyhověli s jejich žádostí v bance, protože nesplňují všechny podmínky. Úvěr se vyplácí bezhotovostně na účet klienta, je tedy podobný půjčce na zástavu.

Dalším produktem je potom zaměstnanecká půjčka. Stejně, jako zaměstnanecký úvěr, vám je půjčka připsána na účet opravdu rychle a může tak vyřešit vaši aktuální nepříznivou peněžní situaci. Zaměstnanecká půjčka vám bude schválena, i když máte negativní záznam v registru a banky vám tak nechtějí vyjít vstříc.

Půjčka na zástavu je další produkt z nabídky Profi credit. Tato půjčka je především pro fyzické osoby-nepodnikatele a OSVČ (osoby samostatně výdělečně činné), ale také pro právnické osoby. Jednoduše řečeno, jde o půjčku, u které nemusíte dokládat své příjmy, stačí jenom dát do zástavy nějakou nemovitost. Výše této půjčky je od 50 000 a doba splácení je možná od 1 do 48 měsíců.

Dříve byla půjčka na zástavu neúčelovou půjčkou. Od roku 2011 se však zákon změnil a říká, že půjčku na zástavu si můžeme vzít v případě:

-nabytí vlastnického práva k nemovitosti, vypořádání vlastnických vztahů k nemovitosti nebo výstavba nemovitosti

-úhrada za převod členských práv a povinností v bytovém družstvu nebo nabytí účasti v jiné právnické osobě za účelem získání práva užívání bytu či rodinného domu

-změna stavby nebo její připojení k veřejným sítím

-úhrada nákladů spojených se vznikem půjčky nebo úvěru, nebo jiné finanční služby

-splacení úvěru nebo půjčky, nebo jiné finanční služby

Hodnocení redakce
Přehlednost webu
Spolehlivost
Výše půjčky
Jednoduchost získání
Hodnocení průměrné
Přehlednost webu Nehodnoceno
Spolehlivost Nehodnoceno
Výše půjčky Nehodnoceno
Jednoduchost získání Nehodnoceno

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose