Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Forakom Invest

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Sponzorované odkazy: 

Internetové stránky Forakom Invest jsou dosti veselé. Hrají všemi barvami a různými písmy a možná i proto jsou na první pohled poněkud nepřehledné.

Forakom Invest je nebankovní společnost, která nabízí půjčky na zástavu nemovitosti až do 5 000 000Kč. Splatnost půjčky je od 5 do 30 let. To, co k půjče potřebujete, je hlavně dovršení 18 let. Forakom Invest nezkoumá vaše příjmy ani registry, půjčí tedy skoro komukoliv. Může vás vyplatit dokonce i v případě, že potřebujete vyplatit exekuci. O nebankovní půjčku je možné požádat až do 60% ceny nemovitosti, kterou ručíte (nejvíce však 5 000 000Kč). Půjčku si můžete vzít pouze s ručením nemovitostí.

K bezproblémovému a rychlému vyřízení půjčky od Forakom Invest potřebujete fotografii a adresu nemovitosti, kterou chcete ručit, dále pak kopii občanského průkazu, a to je vlastně všechno. Až budete posílat fotografii, pošlete jich raději více. Na snímku musí být dobře viditelné číslo popisné a v jaké je to lokalitě. Také se hodí fotografie interiéru, u rodinných domů potom nějaké podrobnější informace-jeho rozměry, zda má dům sklep, garáž, jak je starý, kolik má místností, nebo třeba jaké má vytápění, u bytů je zase důležité jestli je po rekonstrukci, jaké má dispozice, jestli je po rekonstrukci, jestli k němu vlastníte i sklep či v jakém stavu je celkový dům.

Půjčku si můžete rychle sjednat i online přímo přes internetové stránky Forakom Invest pomocí online formuláře. Do něho vyplníte základní informace, jako je jméno a příjmení, rodné číslo, bydliště nebo e-mail, k nim přidáte předmět zástavy a zodpovíte na pár otázek. Schválení úvěru budete mít vyřízené do 24 hodin.

Poté, co se na stránce zorientujete a zvyknete si na množství barev, je stránka už snesitelnější a informací zde je dostatek. Pokud budete mít nějaké otázky, můžete se podívat do sekce „časté dotazy“, nebo napsat přímo do společnosti Forakom Invest.

Hodnocení redakce
Přehlednost webu
Spolehlivost
Výše půjčky
Jednoduchost získání
Hodnocení průměrné
Přehlednost webu Nehodnoceno
Spolehlivost Nehodnoceno
Výše půjčky Nehodnoceno
Jednoduchost získání Nehodnoceno

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose