Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Mega Půjčky

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Sponzorované odkazy: 

Stránky společnosti jsou moderní, pěkně zařízené a přehledné. Společnost Mega Půjčky se zabývá především půjčkami, a do výše až 600 000Kč. Pro sjednání půjčky ale musíte splnit několik podmínek. Hlavě vám musí být více jak 18 let, což je ale samozřejmě jasné, pokud by si ale chtěl půjčku vzít někdo mimo ČR, ale ze zemí EU, muselo by mu být minimálně 25 let. Dále pak nesmíte mít žádný záznam v registru. Pokud chcete opravdu rychlé vyřízení půjčky, vyplňte na webových stránkách společnosti Mega Půjčkyformulář a vaše žádost bude posouzena do 5 minut po jeho odeslání.

Dalším produktem společnosti je možnost sloučit několik jiných půjček, které máte u jiných bank. Funguje to tak, že Mega Půjčky vezmou všechny vaše půjčky a úvěry a všechny částky, které splácíte, vám sloučí do jedné, výhodnější. Ušetříte tak spoustu peněz na poplatcích. Součet jednotlivých půjček však nemůže být větší než 600 000Kč. Pro sloučení půjček je hlavní vyplnit žádost. Po vyplnění žádosti se vám ozve operátor, který vám zodpoví na všechny vaše otázky týkající se konsolidace půjček bez ručitele.

Možnost online půjčky je na většině webových stránek jak bankovních tak nebankovních společností, které nabízejí půjčky, hypotéky či úvěry. Ani tady tomu není jinak. Online půjčka od Mega Půjčky je rychlá, výhodná a vhodná pro všechny, komu právě chybí několik tisíc na cokoliv. Půjčka je ve výši od 30 000Kč do 600 000Kč na 24 až 96 měsíců. Po sepsání smlouvy máte půjčku na kontě do 5 minut. Najdete tu také kalkulačku, kde si můžete dopodrobna spočítat, kolik zaplatíte na úrocích, kolik bude vaše měsíční splátka nebo je celková splatná částka.

Mega Půjčky sice nenabízejí moc produktů, jde tu ale spíše o kvalitu než o kvantitu. Na stránkách si zjistíte všechny potřebné informace, a i kdyby ne, jejich pracovníci vám jistě pomůžou.

Hodnocení redakce
Přehlednost webu
Spolehlivost
Výše půjčky
Jednoduchost získání
Hodnocení průměrné
Přehlednost webu Nehodnoceno
Spolehlivost Nehodnoceno
Výše půjčky Nehodnoceno
Jednoduchost získání Nehodnoceno

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose