Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Denarius

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Sponzorované odkazy: 

Název je pro půjčky a úvěry docela trefný. Denarius vznikl z latinského slova dena-deset. Z toho poté vznikl název pro platidlo ve středověku, pro denár. Vzhled stránek je pěkný, moderní a formální. Přehledně uspořádané kategorie nabízejí spoustu informací, určitě zde najdete, co potřebujete. Společnost je založena na principu, že hlavní je kvalita, ne kvantita. Denarius má sice jen malý tým pracovníků, ty jsou však odborníky ve svém oboru a tak vám mohou nabídnout ty nejlepší služby. Rozhodně je dobré, přečíst si úvodní stránku webových stránek. Je velmi zajímavá.

Hypotéka je jedním z produktů nabízených společnosti Denarius. Nabízejí sjednání hypotéky na bydlení, u níž lze realizovat výši půjčky až do 100% hodnoty nemovitosti, ve výjimečných případech až do 120%. Dále nabízejí neúčelovou hypotéku. Ta je velmi oblíbená hlavně kvůli její neúčelovosti. Můžete ji použít na cokoliv bez udání důvodu. Nebankovní hypotéka bude určitě zajímavá pro ty, kteří potřebují peníze, ale banky jim z nějakého důvodu nechtějí půjčit. Pak je dobré obrátit se na nebankovní společnosti, které s vámi půjčku jistě vyřídí.

Doba na vyřízení hypotéky se různě liší. Je tam několik důležitých kroků, prvním z nich je doložení dokladů od žadatele, aby se vůbec hypotéka mohla vyřídit. Dalším krokem je odhad ceny nemovitosti, který je potřebný například pro výši hypotéky na bydlení. Pak je to na bance. Ta zpracuje všechny údaje a vyhotoví vám, v případě schválení půjčky, smlouvu. No a posledním krokem je potom už jenom podepsání samotné smlouvy a zajištění podmínek čerpání. V podstatě můžeme říci, že doba může být klidně 6 – 10 dnů, ale také 3 týdny. Záleží opravdu na rychlosti vyřízení a na ochotě všech.

Celkově ale stránky hodnotím určitě kladně. Informací na nich je dostatek a dozvíte se zde co potřebujete.

Hodnocení redakce
Přehlednost webu
Spolehlivost
Výše půjčky
Jednoduchost získání
Hodnocení průměrné
Přehlednost webu Nehodnoceno
Spolehlivost Nehodnoceno
Výše půjčky Nehodnoceno
Jednoduchost získání Nehodnoceno

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose