Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Ferratum

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Sponzorované odkazy: 

Stránky společnosti Ferratum jsou jednoduché, skvěle přehledné a zaručeně najdete hned to, co hledáte.

Ferratum nabízí možnost tak zvané finské půjčky. Jde o jednoduchou a krátkodobou půjčku, například v případě, že vám před výplatou chybí pár tisíc, nebo chcete někomu udělat radost nějakým pěkným dárkem, ale bohužel nemáte tolik peněz. Krátkodobou půjčku si můžete vzít do 10 000Kč na 15, 20 nebo 30 dní. Tyto půjčky s sebou nesou spoustu výhod. Nejhlavnější z nich je asi snadné vyřízení, které zvládnete jednoduše přes SMS a vyplnění formuláře. Peníze na vašem účtu budou nejdéle do druhého dne a nepotřebujete k tomu žádného ručitele. Půjčku si samozřejmě můžete sjednat i na webových stránkách přes online formulář a hned uvidíte poplatek za vaši půjčku.

Ferratum půjčka je však až od 20 let. Minimální částka je však 500Kč. Když si spočítáte (stačí, když zadáte údaje, systém na webových stránkách vám to spočítá za vás) kolik dohromady splatíte při půjče 500Kč, zjistíte, že je to pouze o 100Kč více. Když si půjčíte maximální částku-10 000Kč, splatíte ve splátkách 13 300Kč. Tedy o 3 300Kč více.

I když je na splacení takto malé částky dostatek času, může se stát, že nastanou nějaké skutečnosti a vy kvůli nim nebudete schopni půjčku splatit do daného termínu. Chcete – li se vyhnout smluvním pokutám, můžete si za malý poplatek dobu na splácení prodloužit až o 45 dní. Poplatek je 15% z půjčené částky a vyřízení prodloužení je rychlé, jako samo vyřízení půjčky.

Na stránkách najdete také nejčastěji kladené otázky a také jejich odpovědi na ně. Dozvíte se tam například, jestli můžete zažádat o další půjčku, máte – li už jednu aktivní, nebo jestli si půjčku může sjednat i malopodnikatel.

Informací je tu určitě dostatek a dozvíte se zde vše potřebné. Jak jsem říkala, nejde zde o financování velkých projektů. Půjčka je vhodná jako malá pomoc v období před výplatou.

Hodnocení redakce
Přehlednost webu
Spolehlivost
Výše půjčky
Jednoduchost získání
Hodnocení průměrné
Přehlednost webu Nehodnoceno
Spolehlivost Nehodnoceno
Výše půjčky Nehodnoceno
Jednoduchost získání Nehodnoceno

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose