Nebankovní Půjčka

Feed Rss

ČSOB banka

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Oficiální stránky ČSOB jsem našla velmi rychle, byly (jak každého hned napadne) hned na prvním místě ve vyhledávání. Stránky celkově působí celkem přehledně, do sekce „půjčky“ se dostanete jedním kliknutím.

V úvodu se dozvíte, že ČSOB banka nabízí rychle půjčku až 600 000 Kč bez zajištění a na cokoliv a že půjčku můžete během splácení předčasně splatit. Úroková sazba je 8,9% ročně. Výhodou splácení určitě je, že si sami určujete výši splátek a můžete si je rozvrhnout až na 7 let. Nechtějí po vás žádné doložení toho, na co ty peníze využijete a disponovat s nimi můžete již v den podpisu smlouvy. Mají stanovenou minimální výši půjčky, ta činí 20 000 Kč, k půjčce vám také nabízejí možnost pojištění půjčky, to například v případě, že ztratíte zaměstnání, nebo jiným způsobem přijdete o pravidelný příjem peněz.

Na stránkách najdete také tabulku, podle které si můžete porovnat výši splátek podle doby, kterou si vyberete na splácení. Když si například půjčíte 50 000 Kč a řeknete, že je chcete splácet po dobu 5 let, vaše měsíční splátka bude 1213 Kč. Nebo když si půjčíte 300 000 Kč po dobu 7 let, měsíčně budete splácet 5280. Výše splátek je podle mě přiměřená částce, kterou si půjčíte.

Pro pořízení půjčky potřebujete minimálně věk 18 let a mít zřízené ČSOB Konto nebo ČSOB Aktivní konto. S sebou si určitě vezměte doložení o vašich příjmech a dva doklady totožnosti (např. OP a řidičský průkaz)

ČSOB banka nabízí taky možnost kontokorentu. Nemusíte se tak už obávat, že když budete nutně potřebovat, nebudete zrovna mít na účtu dostatečné prostředky. Platí zde jednoduchý vzorec: když nečerpáte-neplatíte. Úvěrový limit je až do dvojnásobku vašeho čistého měsíčního příjmu, který směřujete na váš účet. Na vyrovnání záporného zůstatku máte 6 měsíců a úročení je podle vyhlašované aktuální úrokové sazby.

Celkově na mě nabídky ČSOB banky působí velmi seriózně a výhodně. ČSOB banka určitě nepatří mezi neznámé firmy a jistě bych si nebála půjčit zrovna tady. Navíc mám již zkušenosti s ČSOB pojišťovnou, s jejich rychlým vyřizováním a milým přístupem jejich pracovníků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose