Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Hypoteční banka

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Sponzorované odkazy: 

Na stránkách Hypoteční banky jsem našla velmi známou americkou hypotéku, jejíž největší výhodou je půjčení peněz na cokoliv. Má ale i spoustu dalších výhod, jak se můžete dočíst hned pod nadpisem.

K získání americké hypotéky od Hypoteční banky nepotřebujete mít založený nový bankovní účet. Zajímavá je i možnost od smlouvy odstoupit, a to do 14 dnů bez udání důvodu.

Minimální výše hypotéky je 200 000Kč a maximální je 70% zástavní hodnoty nemovitosti, nejvýše však 5 milionů. Tou bývá nejčastěji zkolaudovaná nemovitost – rodinný dům, bytová jednotka či bytový dům.

Dobu splácení americké hypotéky si můžete zvolit sami a to podle výše částky, kterou jste ochotni splácet. Dobu si můžete zvolit od 3 až do 20 let. Je v tom ale háček. Pokud je vám 51 let a rozhodnete si vzít hypotéku s dobou splatnosti 20 let, setkáte se s odmítnutím. Hypotéku musíte nejpozději splatit do věku 70 let.

No a konečně jsme zase u toho, kdo může tuto hypotéku získat. Osoba starší 18 let… A tak dále… Ale! O americkou hypotéku nemusíte žádat sami! Můžete s sebou vzít další 3 žadatele a žádat o hypotéku ve 4. Podmínkou ale je, že tito 4 žadatelé musí společně žít maximálně ve dvou domácnostech.

Na stránkách Hypoteční banky najdete samozřejmě i další produkty banky a také další různé vychytávky, jako je například kalkulačka nebo slovníček pojmů. Co ale považuji za velmi dobrý nápad, tak to je virtuální pobočka. Zde si můžete rezervovat hovor přímo s pracovníkem Hypoteční banky a mezi  17-21 hodinou, kterýkoliv den, s nimi probrat všechny vaše otázky týkající se hypoték a rovnou si telefonicky sjednat hypoteční smlouvu. Naleznete tady také krátké instruktážní video, kde máte podrobný návod na rezervování hovoru a na práci s virtuální pobočkou.

Zhodnocení celkového vzhledu stránek je určitě kladné. Stránka je přehledná, naleznete zde určitě vše, co hledáte, velmi rychle a pro sjednání hypotéky nemusíte opustit pohodlí domova.

Hodnocení redakce
Přehlednost webu
Spolehlivost
Výše půjčky
Jednoduchost získání
Hodnocení průměrné
Přehlednost webu Nehodnoceno
Spolehlivost Nehodnoceno
Výše půjčky Nehodnoceno
Jednoduchost získání Nehodnoceno

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose