Půjčky online

Půjčka Home Credit - Půjčky online

Půjčky Home Credit

Dostal jsi se do obtížné finanční situace nebo si jen chcete dopřát nové auto nebo dovolenou? S půjčkou od Home Credit to není žádný problém, během několika hodin totiž můžete získat Home Credit úvěr až 150 tisíc Kč na cokoliv budete chtít. Home Credit bývá jednou z nejpopulárnějších poskytování půjček společností v ČR.

Home Credit vám téměř okamžitě půjčí jakoukoli částku od 10 do 150 tisíc bez udání účelu, k čemuž vám půjčené peníze jsou. Navíc vám jen Home Credit nabízí tzv. záruku spokojenosti, což bývá lhůta o délce 3 měsíce, během níž můžete půjčku bezplatně vrátit. Při Home Credit půjčce navíc neplatíte žádné poplatky, ani za zřízení, ani za správu vašeho úvěru.

Díky půjčce Home Credit už pro vás peníze nikdy nebudou problém, můžete se totiž pojistit proti neschopnosti splácet a tak se nemusíte bát, že by váš zdravotní stav nebo pracovní poměry negativně ovlivnily schopnost splácet úroky.

Společnost Home Credit a.s. si díky produktu půjčka Home Credit a řadě dalších produktů získala velmi pevné postavení na trhu nebankovních a nesmyslným půjček bez ručitele.

Pujcka home credit

Jak vyřídit půjčku od Home Credit

Peníze od Home Credit si můžete vyzvednout na poště nebo si bývá můžete nechat poslat na účet, kde bydlí budete mít nejpozději do pěti dnů od vyřízení žádosti. A to až 150000Kč. Splácet začnete další měsíc s tím, že pokud se vám půjčka neosvědčí nebo s ní z nějakých důvodů nebudete spokojeni, můžete jej do 3 měsíců bezplatně vrátit do Home Credit půjčky.

Půjčka Home Credit lze získat v průběhu několika dní a velmi snadno. Potřebovat budete pouze dva doklady totožnosti (např. občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas, ...) a pak už stačí jen vyplnit jednoduchý formulář o udělení úvěru, vybrat si výši úvěru a počet splátek, a formulář odeslat. Pochopitelně nikde neuvádíte důvod vaší Home credit půjčky, bývá tedy jen na vás, co si za půjčené peníze koupíte nebo k čemu bývá použijete. Co nejdříve se vám telefonicky ozve pracovník Home Credit a dohodne se s vámi další náležitosti k úspěšnému získání půjčky.

U půjčky Home Credit navíc nepotřebujete žádného ručitele, jak bývá u bankovních půjček nebo jiných společností.