Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Nebankovní půjčka na auto

12.04.2011, Nebankovní půjčka, od .

Uvažujete nad pořízením nového vozu a řešíte právě finanční stránku této záležitosti? V tom případě vás dozajista může zaujmout následující produkt označovaný jako nebankovní půjčka na auto. Jedná se o striktně účelový úvěr, který poskytují soukromé společnosti. Díky tomu nevyžadují předložení velkého počtu nejrůznějších potvrzení a vystačí si pouze se základními dokumenty. U nebankovní půjčky na auto se navíc nijak nezkoumají záznamy v registrech dlužníků. Jestliže se vaše nacionále v některé databázi vyskytují, neznamená to důvod pro zamítnutí popisované finanční pomoci. Pro samotné schválení zpravidla stačí předložit dva doklady totožnosti – např. občanský a řidičský průkaz. Ty u sebe dozajista nosíte každý den, a proto první podmínku nebankovní půjčky na auto splňujete již nyní. Mnoho lidí rovněž trápí otázka, zda-li musí doložit výši příjmů. V tomto ohledu je nebankovní půjčka na auto skutečně velmi zajímavá. Jestliže se rozhodnete pro ručení samotným vozem, nemusíte žádat zaměstnavatele o vystavení dokumentu, který informuje o struktuře vaší výplaty. Daný poskytovatel totiž v tomto případě vidí záruku vyrovnání závazku právě v podobě kupovaného automobilu. Nijak se proto poskytnutí úvěru za těchto velmi příznivých podmínek nebrání.

Nebankovní půjčka na auto a akontace

Před tím, než bude vaše nebankovní půjčka na auto oficiálně uzavřena, přijde na řadu úhrada tzv. akontace. Pod tímto pojmem se skrývá suma vypočítaná podle hodnoty zvoleného vozu. Po zaplacení této částky již budete každý měsíc na účet finanční organizace odesílat klasickou splátku. Akontace se vždy udává v procentech a lze proto snadno zjistit, jaké počáteční náklady s sebou daná nebankovní půjčka na auto nese.

Postup po splacení úvěru

U klasického finančního leasingu získáte vlastnická práva na daný automobil ihned po vyrovnání svého závazku vůči nebankovní instituci. Kvůli minimalizaci rizika poskytovatele zůstává vůz do této doby majetkem firmy, která představovaný produkt nabízí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose