Nebankovní Půjčka

Feed Rss

UniCredit Bank

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

UniCredit Bank je určitě všem známá bankovní společnost s nabídkou různých druhů úvěrů, hypoték, nebo investic. Hned první stránka je na mě ale trochu přeplácaná. Hlavním cílem bylo určitě dát na první stránku všechno to, co je nejdůležitější, ale toho je tolik, že chvíli trvá, než se v tom člověk vyzná.

I když je hlavní stránka plná informací, chcete – li se dozvědět něco o konkrétním produktu, například o kontokorentním úvěru, moc informací tu nenajdete. To samé je třeba u půjček. Najdete tu sice krátký odstavec tvořený z odrážek a v něm základní informace, přijde mi to ale trochu málo. Na druhou stranu musím říct, že to není přemlácené zbytečnými informacemi a člověk se v tom alespoň vyzná. Je dobré, že u některých produktů vám hned píší, jak postupovat krok za krokem. Nemusíte to tak potom hledat zvlášť.

Spotřebitelský úvěr se pohybuje ve výši od 300 000Kč do 1 000 000Kč a splácet ho můžete od 1 roku do 7 let. Pokud jeho výše bude do 500 000Kč, maximální doba splatnosti je 5 let.

Dalším produktem je studentská půjčka. Tu si může vzít každý, kdo studuje na vysokých, vyšších odborných a jazykových školách a je mu mezi 18 a 30 lety. Výše studentské půjčky se pohybuje od 50 000Kč do 150 000Kč a doba splatnosti je od 1 roku do 10 let.

UniCredit Bank nabízí také možnost kontokorentního úvěru, což je vlastně taková rezerva na vašem běžném účtu.

UniCredit Bank nabízí také možnost hypoték. Minimální výše hypotéky na koupi nemovitosti je 200 000Kč a maximální není omezená, banka vám půjčí až do 100% odhadní ceny nemovitosti. Shrnuto-podtrženo, výše hypoték a úvěrů je vysoká, například u hypotéky na cokoliv si můžete půjčit až 10 000 000Kč, aniž byste udávali, na co ty peníze chcete.

Stránky jsou celkově pěkně řešené, po prvním chaotickém dojmu se na nich velmi rychle zorientujete a pak už nenajdete žádnou vadu nebo něco rušivého.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose