Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Půjčky s úsměvem

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Sponzorované odkazy: 

Název vám určitě vykouzlí úsměv na tváři. Když se ale podíváte na jejich oficiální stránky, úsměv vám poněkud zamrzne. Stránky vypadají, jako od naprostého amatéra. Mají jednoduchý, jednotný modrý styl s jednotným bílým písmem. Prostě a jednoduše, daly se určitě udělat lépe. Ale každý podle svého gusta.

Zaměřím – li se na produkty, které poskytují Půjčky s úsměvem, moc informací se o nich také nedovím. Mají několik hlavních typů půjček – půjčka pro zaměstnance, pro důchodce, pro maminky na mateřské dovolené, pro živnostníky a firmy a půjčky se zástavou nemovitosti. Jednotlivé půjčky si teď rozebereme.

Půjčka pro zaměstnance nabízí klientům možnost půjčit si od 6 000Kč do 150 000Kč. Maximální splatnost je 4 roky. K vyřízení půjčky potřebujete potvrzení o příjmu, občanský průkaz a výpis z účtu k ověření vaší adresy.

Půjčka pro důchodce je o něco vyšší. Nabízí možnost půjčení od 6 000Kč do 200 000Kč. Splacení půjčky je též do 4 let a s sebou si vezměte občanský průkaz, důchodový výměr a nějaký doklad na potvrzení vaší adresy.

Maminky na mateřské dovolené si můžou půjčit od 6 000Kč do 30 000Kč. Je to spíše taková malá finanční injekce, když je nouze. Splatnost je také do 4 let a s sebou si maminky musí vzít občanský průkaz, kopii rodného listu dítěte a výměr o výši mateřské dovolené.

Půjčky pro živnostníky a firmy nejsou taky nijak ohromné. Bez ručitele si může takový živnostník půjčit 155 000Kč. Liší se tu však splatnost, ta je od 1 do 36 měsíců. Potřebujete bankovní spojení, občanský průkaz žadatele, kopie živnostenského listu, kopie daňového přiznání.

No a poslední je půjčka se zástavou nemovitosti. Ta je poskytována podle hodnoty zastavované nemovitosti a k vyřízení této půjčky potřebujete výpis z katastru nemovitostí, fotografii nemovitosti a občanský průkaz.

Když si ale na jednoduchý vzhled stránek Půjčky s úsměvem zvyknete, zjistíte, že díky jejich jednoduchosti se v nich výborně orientuje.  Je na nich sice minimum informací, ty jsou ale základní a nejdůležitější. Výše půjček je spíše jako finanční injekce v horších časech.

Hodnocení redakce
Přehlednost webu
Spolehlivost
Výše půjčky
Jednoduchost získání
Hodnocení průměrné
Přehlednost webu Nehodnoceno
Spolehlivost Nehodnoceno
Výše půjčky Nehodnoceno
Jednoduchost získání Nehodnoceno

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose