Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Půjčky-reality

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Musím se přiznat, že název této společnosti jsem dneska slyšela a viděla poprvé a byla jsem velmi zvědavá, jak vypadají její stránky a jaké nabízí produkty svým klientům.

Stránky vypadají na první pohled urovnaně a přehledně, rozdělené sekce- bankovní a nebankovní půjčky, vám pomohou v hledání informací, které potřebujete. Tak jsem tedy zkusila nejprve ty nebankovní…

V první větě, kterou si vždy přečte snad každý, a proto se tam píší ty nejdůležitější informace, je napsáno, že peníze patří přímo společnosti Půjčky-reality a proto se neplatí žádné poplatky za zprostředkování ani další poplatky. Společnost dále nabízí půjčku i dlužníkům v registru a vyplácí i jiné závazky, které se vážou na nemovitosti, například exekuce. Výše půjčky je poměrně vysoká, pohybuje se v rozmezí od 50 000Kč až do výše 700 000Kč.

Hned potom jsem se vrhla na ty bankovní. O nich, hlavně o hypotečních úvěrech, jsem se ale moc nedozvěděla. Našla jsem tu jenom krátký odstavec s obecnými informacemi a dál nic. U spotřebitelských úvěrů byl ten odstavec ještě o polovinu menší. Společnost nabízí také americké hypotéky, ani o nich tu ale moc nepíší.

Možná by to mohly vynahrazovat odpovědi na otázky, kterých je tu teda požehnaně. Ale i tak mi tu přijde velmi málo informací k tématu. Jak už napovídá i název stránky, jde tu nejen o půjčky, ale také o reality. Stránka je tudíž spojena i s prodejem a pronájmem bytů, domů či pozemků.

Až na nedostatečné informace o úvěrech jsem na stránkách žádný nedostatek nenašla. Je tu slovníček pojmů, kontakty, zajištění půjčky online i dokumenty ke stažení. Stránky jsou sice poněkud jednodušeji vytvořené, na druhou stranu jsou ale přehledné. Pokud je ale hlavním produktem nabízet nebankovní půjčky přímo od Půjčky-reality, tak stránky nabízejí dostatek informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose