Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Provident

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Pokud na úvodní stránce společnosti Provident sjedete kolečkem myši až dolů, najdete tu krátkou rozmluvu, co je vlastně tato společnost zač a najdete tam také větu „Nepotřebujete mít vysoký příjem, nemusíte mít ručitele, nebudete muset za půjčku ručit nemovitostí.“  Z toho plyne, že na sjednání půjčky od Providentu stačí vyplnit online formulář přímo na stránkách, nebo zavoláte jejich odborníkům a oni se o to postarají za vás.

V sekci typy a rady najdete například odkaz na finanční slovník, kde najdete významy různých pojmů z oblasti půjček a hypoték, dále odkaz na často kladené otázky a jejich následné odpovědi ale hlavně, co mě nejvíce zaujalo, je chtíč zlepšit vzdělání v oblasti finanční gramotnosti u lidí. Po otevření odkazu se dozvíte základní informace- co je to půjčka, druhy půjček, jak zvládnout půjčku nebo jak na potíže se splácením půjčky.

Nově je pro nové i současné zákazníky zavedena akce vrácení úroků.

Výše půjčky je spíše na realizování menších plánů, jelikož je jenom do 50 000Kč. Pokud tedy chcete půjčku na nemovitost, nebo na nové auto, Provident asi nebude nejlepší volba. Na druhou stranu, pokud vám před výplatou chybí například 4 000Kč (což je i minimální částka, kterou si můžete půjčit), u Providentu jistě nenarazíte. 4 000Kč si můžete půjčit za 154Kč týdně a splácet budete po dobu 45 týdnů. Přičteme – li všechny poplatky a náklady, splatíte dohromady 6 900Kč.

Pokud vás společnost zaujala a zrovna hledáte pracovní místo v tomto oboru, můžete se podívat na nabídky práce, kterou Provident nabízí. Najdete tu také virtuální prohlídku sídla společnosti i jeho kancelářských prostor.

Stránky jsou velmi jednoduše zařízené, obsahují však hodně informací, ty jsou ale přehledně uspořádané a není v nich chaos. V hledání nebrání žádné pohyblivé reklamy ani nic dalšího rušivého. Vyřízení půjčky je rychlé, bez ručitele, bez skrytých poplatků a buď v hotovosti, nebo vám je mohou poslat i na účet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose