Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Cetelem

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Už na první pohled si na stránkách společnosti Cetelem jistě všimnete zeleného panáčka, který se stal takovým maskotem pro tuto nebankovní společnost.

Při prohlížení stránek jsem objevila ty nejdůležitější věci, které by neměly chybět na žádných webových stránkách žádné společnosti, která nabízí půjčky. Jsou to dokumenty, které si můžete vytisknout a podívat se tak, jak vypadají například takové všeobecné podmínky či seznámit se s reklamačním řádem. Pokud budete mít nějaký dotaz, je dobré se nejdříve podívat do sekce „nejčastější dotazy“, kterou zde také najdete.

Na kalkulačce si zjistíte, kolik přesně budete splácet, ale už přesně podle toho, na co si chcete půjčit. Společnost Cetelem má různé výše půjčky podle toho, na co chcete půjčku využít:

Na cokoliv- pokud si budete chtít půjčit a nebudete chtít uvádět na co, vyberete si určitě půjčku na cokoliv. Tato půjčka je možná od 20 000Kč do 200 000Kč.

Nábytek- jestli zrovna rekonstruujete byt, zařizujete nový, nebo jenom obměňujete starý nábytek, bude se vám hodit právě půjčka z této kategorie. V ní si můžete na nákup nábytku půjčit od 50 000Kč do 500 000Kč.

Nemovitosti-půjčku na koupi nemovitosti, nebo spíše na finanční pomoc při koupi nemovitosti můžete dostat až do výše 1 000 000Kč.

Nové auto- pokud toužíte po novém autě, u Cetelem na něj dostanete půjčku až do 1 000 000Kč.

Ojeté auto- jestli potřebujete auto, ale z nějakého důvodu nechcete nové, ale stačí vám ojeté, tato kategorie je jako stvořená pro vás. Na ojeté auto vám půjčí od 50 000Kč do 500 000Kč.

Rekonstrukce- pro rekonstrukci svého domu můžete využít půjčku od 50 000Kč až do 1 000 000Kč.

Celkové zhodnocení stránek bude určitě kladné, stránky jsou přehledné, možná na první pohled trochu nudné, nejsou tu však proto, aby lidi pobavily, ale aby nabídly dostatečné informace o produktech, které nabízejí. A to splnily na jedničku, neboli tady, na pět hvězdiček.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose