Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Capital Star

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Hned na úvodní stránce Capital Star najdete kontaktní údaje společnosti a také si všimnete, že stránka je přehledně uspořádaná.

Capital Star nabízí hlavně úvěry to do astronomické výše až 10 000 000Kč! Úvěr je hlavně na nemovitosti, doba splácení je pak od 6 měsíců do 8 let podle výše úvěru. Můžete ho ale ještě využít na další věci, jako například pro začátky podnikání, pro sloučení více různých úvěrů v jeden výhodnější, pro vyplacení exekucí nebo jen tak, na cokoliv bez udání důvodu.

Najdete tu také výhody úvěru od Capital Star. Ten nabízí výhody hlavně v individuálním přístupu, žádných poplatcích předem, nebo rychlému vyřízení žádosti. Jestli vám úvěr schválili, se dozvíte už do dvou pracovních dnů od navštívení úvěrového poradce. Poté, co dodáte všechny potřebné dokumenty, je úvěr vyřízen do 2 – 3 pracovních týdnů.

Jako na většině oficiálních stránek bankovních i nebankovních společností nabízejících úvěry či hypotéky, najede i zde možnost stáhnutí různých dokumentů, jako například formulář k žádosti o úvěr, tabulku splácení úvěru, sazebníky nebo potřebné dokumenty k sjednání úvěru. Také tu najdete kalkulačku splátek, která je opravdu jednoduše vytvořená a za několik setin vteřiny už víte, kolik budete splácet. Pokud si vezmeme tu nejvyšší možnou výši úvěru- 10 000 000Kč, a maximální dobu kdy úvěr můžeme splácet-96 měsíců, bude měsíční splátka 208 909Kč.

Hned mezi dokumenty ke stažení a kalkulačkou najdete nejčastější dotazy, které lidé jako my dávají lidem, jako jsou oni. A tam se dozvíte, že maximální výše úvěru je sice 10 000 000Kč, ale to byste museli ručit nemovitostí za 20 000 000Kč, neboť úvěr se poskytuje do 50% výše částky nemovitosti, kterou ručíte.

Přehlednost stránky je dobrá, informací je tu určitě dostatek a jsou přehledně uspořádané. Je tu i přehledná online žádost, díky níž máte vyřízení úvěru ještě jednodušší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose