Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Agro leasing

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Společnost, jak už vyplívá z názvu, se zabývá převážně leasingy, a to na každý druh vozidla, na který si vzpomenete. Od tahačů, návěsů, přes osobní automobily a zemědělské stroje až po zdravotní techniku a vysokozdvižné vozíky. Mimo leasingů společnostAgro leasing také nabízí financování klientů formou úvěrů, jehož minimální akontace je 20%-úvěrována je částka včetně DPH. Je poskytován na dobu 2 – 5 let.

Agro leasing toho ale nabízí ještě víc, a to například zpětný leasing na tahače, návěsy, nákladní automobily, přívěsy, traktory, dopravní a manipulační techniku a osobní automobily.

V sekci „akce“ se dozvíte, že právě nabízejí výhodu odložení první splátky až o tři měsíce. To ale není poslední akce, kterou Agro leasing nabízí. Další výhodnou pro stávající zákazníky je, že si buď na začátku, nebo na konci splácení mohou vybrat 6 měsíců havarijního pojištění zdarma.

Dále na stránkách najdete postup podepisování smlouvy. Ten je přehledně uspořádán do několika odrážek a nabízí tak odpovědi na otázky okolo uzavírání smlouvy. Jsou tu také dokumenty, které si můžete stáhnout a podívat se tak, jak vypadá například taková žádost o leasing, o úvěr, nebo jiné důležité dokumenty, které potřebujete k žádosti o leasing.

V jiné sekci se zase dozvíte, jaké doklady si s sebou musíte vzít k sepsání smlouvy. Jsou rozděleny podle toho, jestli jste fyzická osoba a vedete daňovou evidenci či podvojné účetnictví, nebo jste – li právnická osoba s podvojným účetnictvím.

Celkový dojem ze stránky je celkem kladný, má jednoduchý vzhled i pěkně uspořádané informace. Těch je ale trochu málo na to, kolik možných leasingů na kolik různých druhů vozidel Agro leasing nabízí. I zde si můžete sjednat financování online přes odkaz pomocí dotazníku, který stačí vyplnit a odeslat. Stránku lze zobrazit v osmi jazycích, což teda nevím, jestli se jim to vyplatí, ale budiž.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose