Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Agro leasing

10.17.2012, Recenze a zkušenosti, od .

Společnost, jak už vyplívá z názvu, se zabývá převážně leasingy, a to na každý druh vozidla, na který si vzpomenete. Od tahačů, návěsů, přes osobní automobily a zemědělské stroje až po zdravotní techniku a vysokozdvižné vozíky. Mimo leasingů společnostAgro leasing také nabízí financování klientů formou úvěrů, jehož minimální akontace je 20%-úvěrována je částka včetně DPH. Je poskytován na dobu 2 – 5 let.

Agro leasing toho ale nabízí ještě víc, a to například zpětný leasing na tahače, návěsy, nákladní automobily, přívěsy, traktory, dopravní a manipulační techniku a osobní automobily.

V sekci „akce“ se dozvíte, že právě nabízejí výhodu odložení první splátky až o tři měsíce. To ale není poslední akce, kterou Agro leasing nabízí. Další výhodnou pro stávající zákazníky je, že si buď na začátku, nebo na konci splácení mohou vybrat 6 měsíců havarijního pojištění zdarma.

Dále na stránkách najdete postup podepisování smlouvy. Ten je přehledně uspořádán do několika odrážek a nabízí tak odpovědi na otázky okolo uzavírání smlouvy. Jsou tu také dokumenty, které si můžete stáhnout a podívat se tak, jak vypadá například taková žádost o leasing, o úvěr, nebo jiné důležité dokumenty, které potřebujete k žádosti o leasing.

V jiné sekci se zase dozvíte, jaké doklady si s sebou musíte vzít k sepsání smlouvy. Jsou rozděleny podle toho, jestli jste fyzická osoba a vedete daňovou evidenci či podvojné účetnictví, nebo jste – li právnická osoba s podvojným účetnictvím.

Celkový dojem ze stránky je celkem kladný, má jednoduchý vzhled i pěkně uspořádané informace. Těch je ale trochu málo na to, kolik možných leasingů na kolik různých druhů vozidel Agro leasing nabízí. I zde si můžete sjednat financování online přes odkaz pomocí dotazníku, který stačí vyplnit a odeslat. Stránku lze zobrazit v osmi jazycích, což teda nevím, jestli se jim to vyplatí, ale budiž.

Hodnocení redakce
Přehlednost webu
Spolehlivost
Výše půjčky
Jednoduchost získání
Hodnocení průměrné
Přehlednost webu Nehodnoceno
Spolehlivost Nehodnoceno
Výše půjčky Nehodnoceno
Jednoduchost získání Nehodnoceno
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose