Nebankovní Půjčka

Feed Rss

Rychlé SMS půjčky jsou vhodné i pro podnikatele

12.07.2016, Rychlá půjčka, od .

Lidé, kteří si potřebují vzít půjčku, si mohou vybrat z nepřeberného množství různých úvěrových produktů, od klasických půjček, jež poskytují velké banky, až po rychlé mikropůjčky, na které se zaměřuje spousta menších nebankovních společností. Podnikatelé, kteří se o úvěr zajímají, mají možnost využít některou ze speciálních podnikatelských půjček, vhodnou alternativou ale pro ně mohou být i některé rychlé SMS půjčky – záleží na tom, o jak vysokou částku se jedná a na jak dlouhou dobu potřebujete půjčit.

SMS půjčka je nejrychlejší způsob, jak získat úvěr

Rychlé SMS půjčky se staly velmi oblíbeným druhem úvěrů a to napříč celou společností. Pro mnoho lidí jsou jedinou možností, jak půjčku získat, protože jsou určeny i pro tzv. rizikové klienty, kterým by jinde peníze neposkytli. Jednou z hlavních předností těchto půjček je ale i rychlost jejich vyřízení, díky níž jsou zajímavé i pro podnikatele, kteří potřebují dostat peníze co nejrychleji a bez zbytečného papírování a zdržování se na pobočce banky. Samotnou žádost si tak můžete pohodlně sjednat přímo z kanceláře nebo domova a její vyplnění obvykle zabere jen pár minut. Posouzení žádosti je pak většinou okamžité a hned se dozvíte výsledek. Rychlost výplaty pak závisí na více faktorech, pokud si ale žádost podáte během standardní pracovní doby, měli byste mít peníze do hodiny na Vašem bankovním účtě.

 

Široký výběr úvěrů, které si můžete sjednat přes internet

Nabídka SMS půjček je nesmírně široká a nepatří do ní pouze malé půjčky do výplaty, ale i větší úvěry pro ty, kteří potřebují vyšší částku. Jednotlivé úvěry se liší i v době splatnosti (nejčastěji je to jeden měsíc, ale jsou i mnohem delší), poplatcích nebo úrokových sazbách. Rozdíly jsou samozřejmě i v požadavcích na klienta – někde stačí uvést jen několik základních údajů, jiné společnosti vyžadují např. oskenované doklady, potvrzení o příjmech nebo jiné dokumenty. Pozitivním faktem je ale každopádně skutečnost, že díky neustále se rozšiřující konkurenci se objevují stále výhodnější a výhodnější nabídky – např. taková půjčka zdarma už není žádnou výjimkou a poskytuje ji už několik úvěrových společností, standardní je také možnost si úvěr v případě potřeby prodloužit atd. Čím dál více společností začalo nabízet i konsolidace úvěrů (viz článek na Wikipedii).

Která rychlá půjčka je aktuálně nejvýhodnější?

Obecně samozřejmě platí, že nejvíce výhodné jsou půjčky zdarma, kde nemusíte platit žádné úroky ani poplatky – mezi ně patří např. Zaplo.cz, Japonská půjčka nebo Via SMS. Tato možnost je ale vždy pouze jednou, od druhé půjčky už se poplatku stejně nevyhnete. Když pomineme bezplatné úvěry pro nové klienty a zaměříme se pouze na ty, kde je součástí i poplatek, jednoznačně nejvýhodněji v současné době vychází Japonská půjčka. Jedná se o produkt společnosti Home Credit, která jej dříve nabízela pod obchodní značkou Click Credit. Po přejmenování na Japonskou půjčku se tento úvěr stal ještě výhodnější, atraktivnější a oblíbenější a to nejen u zaměstnanců, studentů nebo důchodců, ale i u mladých podnikatelů, jenž oceňují všechny výhody, které tato rychlá nebankovní půjčka nabízí. Základním parametrem tohoto úvěru je velmi nízký poplatek, který činí pouhých 33 Kč za každou půjčenou tisícovku – především díky tomu vychází Japonská půjčka ze všech nezávislých testů a srovnání nejlépe. I v ostatních kritériích ale tento úvěr obstál a zaslouženě tak patří k nejžádanějším rychlým půjčkám na českém trhu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Možná Vás zaujmeclose